Sapnų - paieškia pagal abėcėlę

AĄBCČDEĖFGHIĮYJKLMNOPRSŠTUŪVZŽ

Rūbinė


Sapnuoti Rūbinę

  • Jei sapnuojate, kad dirbate rūbinėje, nesėkmingi mainai pakeis nuomonę apie jus, prarasite pasitikėjimą. visam likusiam gyvenimui? pasistenkite nebūti nei komikas, nei tragikas.
  • Gaisras rūbinėje – išvengsite pavojaus, jei pradėsite daugiau rūpintis vien savo reikalais. Šis sapnas gali reikšti ir kaimynų trukdymą laiku užbaigti darbus ar išvykti į kelionę.
  • Gyventi drabužinėje – perdėtas kuklumas pradės kelti įtarimą, nepasitikėjimą. Šis sapnas gali reikšti ir norą keisti gyvenimo būdą, ypač kai dar tą pačią savaitę dėmesį patrauks kitų pavyzdys.
  • Sapnuoti rūbinėje paliktus ir dingusius daiktus – netektis, nors ir ne dėl jūsų kaltės, nesumažins sielvarto. Šis sapnas gali reikšti ir nevykusį, pernelyg skubotą norą susitaikyti ar prisitaikyti.
  • Jei sapnuojate, kad vieną kambarį skyrėte rūbinei, kitų nuomonės paisymas sulauks pritarimo, paskatinimo. Šis sapnas gali reikšti ir priminimą, net paraginimą taupyti išmintingai.
  • Būti rūbinėje naktį: merginai – bendradarbių žmonų maištas gali net priversti keisti darbą, moteriai – priminimas: nepainiokite savo įkyrių ir neįgyvendinamų norų, vyrui – slapta išvyka ar bent susitikimas netoli namų paskatins, padės vėl pajusti gyvenimo džiaugsmą.

Įvertinkite sapnų paaiškinimą

Ačiū kad balsuojate. Prabalsave pamatysite rezultatą

Padėkite mums tobulėti
Sapnų reikšmių, susijusių frazių pasiūlymai “Susijusios sapnų reikšmės“
Noriu padėti