Sapnų - paieškia pagal abėcėlę

AĄBCČDEĖFGHIĮYJKLMNOPRSŠTUŪVZŽ

Kaip suprasti sapnus

Sapnai - mūsų gyvenimo dalis. Sapnai simbolizuoja mūsų ir mūsų artimųjų gyvenimo įvykius, padeda jiems pasiruošti. Klysta tie, kurie mano, kad nesapnuoja. Jie paprasčiausiai sapnų neatsimena. Sapną geriausiai žmogus prisimena, kai prabunda sapno metu. Tačiau, kad ir kaip norėtume, prisimename tik paskutinio sapno vaizdinį.

Mums miegant mūsų pasamonė aktyviai veikia, apdoroja per visą dieną gautą informaciją, ji atsispindi mūsų sapnuose. Žmogus sapnuojant yra ramybės būsenoje, kūnas nekeičia pozicijų. Įdomu tai, kad sapnuojant juda tik akys, jos ypač smarkiai ima judėti, kai sapne regime besikeičiančius vaizdus.

Žmonės daugelį metų sprendžia, kam mums būtini sapnai. Sapnininkų sudarytojai stengiasi išsiaiškinti sapnus, kad padėtų žmonėms išspręsti jų problemas, išvengti gresiančių nemalonumų ar padėtų susikurti gerovę. Tačiau nepamirškime to, kad visada pirmiausia reikia klausytis, ką „sako“ mūsų širdis, tik tada sužinosime, ką išties sapnai nori mums pranešti. Jeigu domėsitės sapnų reikšmėmis ir analizuosite save, suprasti savo sapnus bus paprasta.

Sapnai netiesiogiai, o perkeltine prasme, praneša, kas gali nutikti. Pavyzdžiui žarijas sapnuoti – meilė atšals. (sapnuoti žarijas)

Kad suprasti sapnus, reikia mokėti juos aiškinti, tačiau tai amžių amžiais trunkantis procesas. Todėl sapnininkas yra geriausias pagalbininkas, kuriame „sugulę“ sapnininkų sudarytojų ilgus metus trukusių sapnų simbolių stebėjimo rezultatai.

Sapnai įvairiose kultūrose aiškinami skirtingai. Kiekvieno sapnas, kaip ir gyvenimas yra individualus. Juk ir patiekalą kiekvienam gaminant pagal tą patį receptą, gaunamas skirtingas skonis. Žinoma, kai kurių sapnų simboliai turi vienintelę reikšmę.

Visgi reikia nepamiršti, kad tas pats vaizdas sapne gali simbolizuoti ir ateitį, ir praeitį, ir dabartį.

Seniausių pasaulyje sapnininkų kūrėjai, spėjo, kad sekmadienio nakties sapnai pildosi iki virurdienio. Visgi svarbiausią reikšmė teikiama penktadienio naktį regėtiems sapnams. Jų reikšmę privalote išsiaiškinti.

Šeštadienio nakties sapnai irgi daug reiškiantys, dažnai įspėjantys apie svarbius mums įvykius. Mažiausiai besipildantys – ketvirtadienio naktį sapnuoti sapnai.

Sapnai dažnai parodo mūsų gyvenimo tikrąjį „veidą“. Reikia nebijoti jį pamatyti. Kaip ir nebijoti pamatyti sapne apie save dalykus, ne itin malonūs. Žinoma nemalonūs sapnai mus liūdina, tačiau tai bandymas atkreipti dėmesį į nesėmingus įvykius, kuriuos žinodami, galime bandyti jų išvengti. Sapnai ypač dažnai gali pranešti apie tarpusavio santykius. Pavyzdžiui sapnuoti spygliuotos vielos tvorą reiškia kad pablogės santykiai su kaimynais. (sapnuoti tvorą) arba sapnuoti sunarpliotus siūlus reiškia kad pablogėję asmeniniai santykiai. (sapnuoti siulus)

Sapnai atspindi mūsų jausmus – pavydą, nerimą, baimę, nepasitikėjimą… Žinodami savo silpnybes, galite tapti stiprūs ir sustiprinti savo santykius su savo artimaisiais.

Neveltui sakoma „Rytas protingesnis už vakarą“. Sapnai gali išspręsti mūsų kasdienes problemas. Žinoma jei teisingai juos suprasime. Protingas sprendimas gaunamas sujungus nakties sapnų simbolius su dienos logika. Sugalvokite konkretų klausimą prie užmigdamas ir nusiteikite sapne sužinoti atsakymą.

Vyrai ir moterys sapnuoja skirtingai.

Vyrai

  • jie dažniau regi nespalvotus sapnus.
  • juos dažniau aplanko erotiniai sapnai, kartais ne itin malonūs dėl partnerių įvairovės.
  • vyrai dažniau sapnuoja varžybas, peštynes, muštynes …
  • vyrai, kad ir kaip keista, sapnuose regi dukart daugiau savo lyties atstovų ir dažniau sutinka nepažįstamųjų.

Moterys

  • jos save dažniau regi uždaroje aplinkoje ir pažįstamoje aplinkoje, namuose.
  • moterys dažniau sapnuoja tarpusavio santykius ir netektis. Ypač dažnai – vestuves, ir nebūtinai laimingas.
  • moterys sapnuose neretai jaučiasi kokios nors agresijos aukomis ir pačios tam tikrais būdais išlieja savo pyktį aplinkiniams.
  • moterys dažniau sapnuoja pažįstamus žmones. Jos regi tiek pat savo, kiek ir priešingos lyties žmonių.