Sapnų - paieškia pagal abėcėlę

AĄBCČDEĖFGHIĮYJKLMNOPRSŠTUŪVZŽ

Muškietininkas


Sapnuoti Muškietininką

  • Žavėtis muškietininkais – dar tą patį savaitgalį pradėsite maištauti prieš monotoniją. šaunu, bet nepamirškite, kad pirmadienis – ne už kalnų. šis sapnas gali reikšti ir beverčius mainus ar lengvabūdžių pažadus.
  • Persirengti muškietininku: merginai – bandymas suklaidinti mylimąjį neliks neįvertintas neigiamai, gal net išskirs, moteriai – apsijuoks, jei mažai pažįstamų būryje bandys nuslėpti savo amžių ir profesiją, vyrui – susitikimas su jaunystės draugu pakels sparnus. Skrydžiui iš šeimos? Ne – iš rutinos. Šis sapnas gali reikšti ir karjeros pradžią toli nuo namų.
  • Fotografuotis su muškietininku – nepasitikėjimą savimi pavyks įveikti, jei nebandysite gyventi kitų sąskaita, nepasinaudosite patiklumu. Šis sapnas gali reikšti ir nedideles išlaidas, bet solidų pelną.
  • Piešti muškietininką – melo kojos dar labiau sutrumpės. Šis sapnas gali reikšti ir bandymą pagyventi kitų sąskaita, ypač žiemą.
  • Vakarieniauti su muškietininku – dar tą pačią savaitę turėsite progą įsitikinti, jog kartais pasikliauti vien kitais taip pat verta. Šis sapnas gali reikšti ir netikėtą pabaigą, kuri pranoks visus bei visų lūkesčius. Ar tai bus greitai? Pasiklauskite savęs, be to, kai niekas nesiklausys.

Įvertinkite sapnų paaiškinimą

Ačiū kad balsuojate. Prabalsavę pamatysite rezultatą

Padėkite mums tobulėti
Sapnų reikšmių, susijusių frazių pasiūlymai “Susijusios sapnų reikšmės“
Noriu padėti