Sapnų - paieškia pagal abėcėlę

AĄBCČDEĖFGHIĮYJKLMNOPRSŠTUŪVZŽ

Draskymas


Sapnuoti Draskymą

  • Jei sapnuojate, kad draskote popierius, dar tą patį, mėnesį teks apgailestauti, jog paskubėjote. šis sapnas gali reikšti ir viltį, kad jūsų bei kitų noras sutaps.
  • Apdraskytas veidas – raginimas susitaikyti, ypač kai stebi ir vertina kiti. Merginai šis sapnas gali reikšti ir paraginimą netekėti, ypač jei nerimą kelia atkakli konkurentė, sužadėtinio vaikystės draugė. Moterį šis sapnas perspėja apie nutolimą nuo vaikų, neigiamą draugių ar bendradarbių įtaką, o vyrą – apie klastą, išdavystę, ypač po skuboto, nenuoširdaus susitaikymo, santykių atnaujinimo.
  • Pinigų draskymas – pražūtingas apakimas, neapgalvotas poelgis privers atsitokėti ne tik jus pačius, bet ir abejingai stebėjusius. Šis sapnas gali reikšti ir raginimą neskubėti, gal net pasitarti su išmintingesniais žmonėmis. Jums patiems pakanka išminties? Tada....
  • Draskyti knygos lapus – klaida patvirtins jūsų trumparegystę, be abejo, ne tiesiogine prasme.
  • Draskyti medžių lapus, ypač žiemą – papildomas darbas nepagausins santaupų. Šis sapnas gali reikšti ir nuvertėjimą. Pinigų? Ne.
  • Draskomi drabužiai – išsiskyrimas su senu draugu paliks neišdildomą randą. Šis sapnas gali reikšti ir paraginimą neskubėti, ypač reikšti savo nuomonę, atskleisti ateities planus.

Įvertinkite sapnų paaiškinimą

Ačiū kad balsuojate. Prabalsavę pamatysite rezultatą

Padėkite mums tobulėti
Sapnų reikšmių, susijusių frazių pasiūlymai “Susijusios sapnų reikšmės“
Noriu padėti